Nowe zdjęcia w galerii oraz film z rozbiórki dachu – czerwiec

Czerwiec również wypełniony był różnymi ważnymi wydarzeniami w naszej parafii. Już 5-go czerwca, w świeto Zesłania Ducha Świętego, piętnaścioro dzieci przystąpiło do Pierwszej Komunii Świętej, następnie 10-go czerwca 22 młodych ludzi z naszej parafii przyjęło z rąk Arcybiskupa Wacława Depo sakrament Bierzmowania a dwa dni później, w święto Trójcy Przenajświętszej kilkanaście dzieci przeżywało I rocznicę Komunii Świętej. W tym samym dniu obchodziliśmy odpust parafialny. Już kilka dni później, 16-go czerwca, w święto Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, tzw. Boże Ciało, po raz pierwszy z naszymi obecnymi księżmi, odbyliśmy procesję ulicami naszej miejscowości udzielając świadectwa naszej wiary. W czerwcu w dalszym ciągu trwały prace remontowe przy dachu plebanii.

Kilka zdjęć z tych wydarzeń możecie zobaczyć w naszej galerii, a krótką kompilację z prac przy rozbiórce dachu pod linkiem: https://youtu.be/V4E03ggcyGQ