Stadion Młodych 6 października 2018

W sobotę 6 października na Stadionie Narodowym PGE w Warszawie odbyło się niesamowite wydarzenie! Oto co sami organizatorzy mówili o nim:

Kimkolwiek jesteś, gdziekolwiek mieszkasz, czymkolwiek się zajmujesz, 6 października 2018 roku czekamy na Ciebie na PGE Narodowym w Warszawie.
W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, gdy w głowie zaczynają pojawiać się pytania z serii : „Być albo nie być?”, „Gdzie jest moje miejsce na ziemi?”, „W jakim kierunku iść?”, „Które talenty rozwijać?”, „Co oznaczają zdarzenia, które mi się przytrafiają?”, „Co zrobić z życiem?”
Najbardziej lubimy cichaczem zamieść te pytania pod dywan, zagrzebać się pod kołdrą i oglądać Netfliksa, udając, że wszystko jest okej. I nic dziwnego. Dla nas: młodych, gniewnych, u progu kariery, o krok od dorosłości, brzmią bardzo głupio i bardzo abstrakcyjnie. A co gorsza, żałośnie obnażają naszą bezradność wobec życia. Wstyd często nie pozwala nam wypowiedzieć ich na głos.
Ale UWAGA, UWAGA! Jest On. A, On zna odpowiedź na każde pytanie. Wystarczy tylko poświęcić Mu trochę czasu. Absurd, co? Ale, jak to mówią, no pain no gain. Schowaj wahanie do kieszeni i przyjdź się z Nim zapoznać, a potem zacznijcie szukać odpowiedzi. Razem.
Zarówno na stronie wydarzenia (tutaj) jak i np na kanale YT (tutaj i tutaj) można znaleźć świetne spoty reklamowe tego wydarzenia.
Zachęcamy wszystkich, a szczególnie młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania do uczestnictwa!
Najnowsze aktualności

Wpisz takst wyszukiwania