Kolęda 2021

Tradycją okresu Bożego Narodzenia jest wizyta duszpasterska połączona z błogosławieństwem domu i rodziny. Rozpocznie się z początkiem Nowego Roku 2021. W tym roku z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne oraz ograniczenia sanitarne w życiu społecznym nasza wizyta kolędowa odbędzie się na wyraźne zaproszenie z waszej strony. Pan kościelny przyjmuje zgłoszenia w zakrystii i pod swoim numerem telefonu – 502 785 088. Osoby, które nie mogą skorzystać z takiej formy zaproszenia mogą powiadomić sąsiadów o swojej decyzji. Sam będąc ozdrowieńcem, co daje nam większe poczucie bezpieczeństwa, rozumiem tych naszych parafian, którzy się obawiają o swoje zdrowie. Nasza wizyta z Panem kościelnym Janem będzie krótsza, przy zachowaniu rygorów sanitarnych, na dłuższą rozmowę będzie trzeba się umówić w kancelarii parafialnej. Troska o wspólnotę parafialną i dzieła prowadzone przez Kościół może być wyrażona przez ofiary indywidualne na tacę, lub konto parafialne.

Szczegółowy plan kolędy zamieszczony jest w ogłoszeniach duszpasterskich z niedzieli 3.01.2021.