Doba Eucharystyczna oraz październik – miesiąc różańcowy

Dziś rozpoczyna się październik, który jest szczególnym miesiącem modlitwy różańcowej. Różaniec to niejako streszczenie Ewangelii. Pamiętajmy, że jesteśmy dziećmi Matki Bożej. Nasza Mama Niebieska pomaga w sposób szczególny potrzebującym, cierpiącym i pogrążonym w żałobie. Prowadzi ich ku Bożej miłości. To Bóg dokonuje dzieła. Jezus kocha Ją tak bardzo, że nigdy nie odmawia Jej prośbom. Maryja cieszy się, gdy w naszej wspólnocie modlimy się na różańcu. Podczas miesiąca modlitwy różańcowej będziemy prosić o dar uzdrowienia Dominika. Zapraszamy wszystkich do  włączenia się do tej modlitwy. Otoczmy  duchowym wsparciem chłopca oraz Jego rodzinę. Różaniec w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godzinie 17:00 a w niedzielę po Mszy Świętej  o godzinie 15:00.

Jak co roku, 8 października, w naszej parafii odbywa się Doba Eucharystyczna. Poniżej plan czuwania.

Zapraszamy Wszystkich do udziału!

Najnowsze aktualności

Wpisz takst wyszukiwania